3m Extra Dlouhé Uhlíkové Vlákno Selfie Stick Sports Camera Selfie Stick Extra Dlouhé Stick Pro Hero 9 Hero 8 Černá ForGoPro Hrdina

Výprodej!

3m Extra Dlouhé Uhlíkové Vlákno Selfie Stick Sports Camera Selfie Stick Extra Dlouhé Stick Pro Hero 9 Hero 8 Černá ForGoPro Hrdina

|

SKU: a946

Štítky: flexibilní hůl, kawaii přebít, monopod, pro telefon stativ s dálkovým ovládáním, Hot Shoe, 3m 6200, selfie stick, 4k kamera, selfie stick insta uhlíkových vláken, uhlík film.

682.57 Kč 307.16 Kč

Dostupnost: Skladem

Popis produktu

3m Extra Dlouhé Uhlíkové Vlákno Selfie Stick Sports Camera Selfie Stick Extra Dlouhé Stick Pro Hero 9 Hero 8 Černá ForGoPro Hrdina

Popis: 1. Mimořádně dlouhý 3M Selfie Stick: Naše kapesní stick je navržen tak, aby prodloužit dvou různých délkách.Selfie stick lze složit do 55 cm, a maximální může být rozšířena na 300 cm.To pomáhá získat vynikající fotografické efekty a zajímavý zážitek fotografování.To je velmi vhodné pro výrobu kolektivní pamětní fotografie ve stranické činnosti, večírky, rodinné výlety, cestování, kempování, pikniky, sport a hry.

2. Ultra-lehký a odolný: Tento ultra-dlouhá selfie stick monopod je vyroben z vysoce-kvalitní uhlíkové vlákno s vysokou houževnatost, lehkost, pevnost, trvanlivost a odolnost proti korozi.Vezměte prosím na vědomí: Uhlíkových vláken je z vodivého materiálu, prosím, nepoužívejte jej v bouřky.

3. Stabilní a robustní: non-slip měkké držák na tyč poskytuje skvělou stabilitu a přilnavost, pružný a odolný handheld selfie stick bude podporovat různé sportovní kamery, takže můžete fotit s důvěrou.

4. Snadné použití: Stačí nastavit tento selfie stick monopod na požadovanou délku upravit.Pět různých rozšíření délky zajistit, že ideální jsou fotografie pořízené v jakékoliv příležitosti nebo životní prostředí.

5. Široce kompatibilní: použití pro Hero 9 Hrdina, 8 Černá, pro GoPro Hero (2018), pro Hero 7/ Hrdina/6/5 Černá a pro GoPro 4/3+/ 3/2/1/ Zasedání Fusion sportovní kamery, pro Mi Koule 360 ° kamery, pro Insta 360 ONE X, pro DJI OSMO AKCE a jiné sportovní kamery.

Specifikace:

Materiál: carbon fiber

Barva: černá

Velikost: nejkratší je o velikosti 55cm; nejdelší velikost je asi 300 cm

Sekce: 7 sekcí

Použitelné do: použijte pro Hero 9 Hrdina, 8 Černá, pro GoPro Hero (2018), pro Hero 7/ Hrdina/6/5 Černá a pro GoPro 4/3+/ 3/2/1/ Zasedání Fusion sportovní kamery, pro Mi Koule 360 ° kamery, pro Insta 360 ONE X, pro DJI OSMO AKCE a jiné sportovní kamery.

Balení Seznam:

Selfie Stick*1

Skladovací Taška*1

Specifikace

 • Podpora Dálkového Ovládání: No
 • Značka: SHZONS
 • Číslo Modelu: Fotoaparát Selfie Hůl
 • Původ: KN(Původu)
 • Nakonfigurován pro(Adaptace): Akční Video Kamery
 • Balíček: Ano
 • Weight (g): -
 • Materiál: Uhlíkových Vláken
 • Komunikace: Nic
 • Max Extened Length (mm): 3m
 • Folded Length (mm): Další

0 Recenze 3m Extra Dlouhé Uhlíkové Vlákno Selfie Stick Sports Camera Selfie Stick Extra Dlouhé Stick Pro Hero 9 Hero 8 Černá ForGoPro Hrdina

Přidat recenzi

Související produkty