A/V Převodník a Line-doubler RetroScaler2x 480p60 Signál pro Retro Video Hry

Výprodej!

A/V Převodník a Line-doubler RetroScaler2x 480p60 Signál pro Retro Video Hry

|

SKU: a938

Štítky: sega saturn, ultrabook, ovládání dreamcast, acer notebook, hdmi ps2, n64 shell, cutter, patchwork, dreamcast, hdd ps2, lenovo t430.

2 330.21 Kč 1 444.63 Kč

Dostupnost: Skladem

Popis produktu

A/V Převodník a Line-doubler RetroScaler2x 480p60 signál pro Retro Video Herní Konzole PS2/N64/SG Dreamcast/Atari2600

OOTDTY

Vlastnosti Produktu

Signály / Rozlišení:

Na RetroScaler2x může 240p/480i/288p/576i NTSC/PAL zdroje converter 480p/576p výstup (pro NTSC 480p, 576p pro PAL).Například 240p signály jsou podporovány správně, což umožňuje zcela progresivní linedouble na 480p. 480i signály jsou deinterlaced a zdvojnásobil se také na 480p.Mějte na paměti, že výstupní rozlišení tohoto zařízení pouze na 480p/576p.

Žádné Zpoždění:

Na RetroScaler2x je zero lag zařízení, osvědčené pomocí více měření a různých zařízení.

Region Kompatibilita:

Oba NTSC a PAL signálů jsou podporovány, ale nejsou obráceni k sobě.To znamená, že můžete připojit v jakékoli signál dehtu dostat zařízení je kompatibilní s, ale NTSC na PAL zařízení a vice versa.

Filtr Režimy:

"FIL" režim je zcela preference-based, ale průměrná retro-hráč preferuje FIL režim off pro 2D hry (SNES, Gen esip, atd.) a na 3D hry (N64, Saturn, atd.).Také, FIL režimu by mohlo pomoci snížit blikání s některými 480i-pouze hry.

Kompatibilita:

Další skvělá rysem RetroScaler2x je, že výstupy pravda, 480p60 signál, takže je kompatibilní s každým zařízením, testoval jsem to s!Kompatibilita je velký problém pro retro hráče, jako moderní displeje nejsou používány k rozlišení nebo obnovovací frekvenci tyto starší konzole.Toto zařízení je vynikajícím pomocníkem pro streamery, kteří chtějí nejvyšší šance na kompatibilitu.

Výkon – udi o:

udi o výkon na RetroScaler2X je dobré, i když musíme zastavit krátké říct, že to bylo perfektní.V generále použití, nejsou tam žádné problémy s udi o digitalizaci, ale na podprsenku zní jako exploze výstup může znít trochu drsnější, než to udělal přes OSSC.To není něco, co budete pravděpodobně ani nevšimnete, na Televizory, reproduktory, ale můžete, pokud máte externí zesilovač nebo systém domácího kina.V tomto případě, samozřejmě, je to obvykle velmi jednoduché na trase udi o kolem RetroScaler2X stejně.

Pass-through:

Tím, že RetroScaler2X v pass-through režimu, příchozí kompozitní, s-video nebo komponentní signály jsou prostě transparentní a digitalizován do HDMI.Podpora pro 240p je vzácné ve světě HDMI, ale tím, že přidá jednoduchý na VGA converter, můžete převést signál zpět do analogové domény znovu.Díky tomu je jednotka perfektní transcoder jít s 15 kHz zobrazuje jako PVMs, nebo samozřejmě, OSSC.

Podporované Hostované

Vic20

A tari2600

Msx

NES

N64

SFC

SNES

SuperFamicom

PIAYSATION2

Saturn SG

MD2

MD1

Dreamcast

Commodore64 (C64)

Připojení RetroScaler2x

1) Připojte vhodný zdroj, kompozitní, komponentní (YPBPR) nebo S-video konektory.(Vstupy lze použít pouze jeden po druhém, a to je silně navrhl, že nechcete nechat konzole připojen ve stejné době, i když jsou mimo)

2) ujistěte se, že jsou připojeny k napájení USB, a pak přejít na vaše RetroScaler2X.

3) Připojte k displeji přes rozhraní, a pak hrát své hry.

4) Vyberte odpovídající režim video prostřednictvím tlačítka podle vašich potřeb.

Důležité bezpečnostní informace

Prosím, dodržujte následující bezpečnostní opatření při používání Retro Scaler2x.

Používejte správný napájecí zdroj-Retroscaler2x je poháněn pravidelné 5v Micro USB port, který může být napájen z běžné elektrické sítě nebo poháněné zařízení, které má USB port.Prosím, ujistěte se, že napájení, který používáte, splňuje některý z výše uvedených požadavků.Nikdy nepoužívejte napájecí zdroj, který není regulován, aby se zabránilo poškození zařízení.

Vypněte napájení před připojením/odpojením zařízení-aby se zabránilo poškození zařízení ICs, vždy vypněte napájení před připojením monitoru nebo zařízení.

Nevystavujte vlhkosti Kapičky vlhkosti-může kontaktovat desek plošných spojů a způsobit zkrat.Nikdy neponořujte přístroj do vody.

Drž se dál od ohně nebo vysoké zdroje tepla – RetroScaler2X není hořlavý, ale vysoké teploty, jako jsou ty z ohně nebo elektrického ohřívače mohou roztavit plastové pouzdro.

Prosím, dohlížet na děti-Retro není hračka a není určen pro použití u dětí.Prosím, dohlížet na děti, když používají Retro.

Balení Obsahuje

-RetroScaler2X

Specifikace

  • Značka: OOTDTY
  • Kompatibilní Značka/Model: SONY
  • Původ: KN(Původu)
  • SONY Model: playstation2

0 Recenze A/V Převodník a Line-doubler RetroScaler2x 480p60 Signál pro Retro Video Hry

Přidat recenzi

Související produkty