Celokovové Kotoučové Brzdy Oblek Pro Žádné 8X 10X 11X 10 Kugoo G1 A Kaabo Mantis Kaabo Vlk Bojovník Elektrický Skútr

Výprodej!

Celokovové Kotoučové Brzdy Oblek Pro Žádné 8X 10X 11X 10 Kugoo G1 A Kaabo Mantis Kaabo Vlk Bojovník Elektrický Skútr

|

SKU: a881

Štítky: xr telefon fotoaparát protector.

198.17 Kč

Dostupnost: Skladem

Popis produktu

Věnujte, Prosím, Pozornost

* Cena je včetně přepravní náklady, ale nezahrnuje celní daň.Tam je určitý poměr, že zboží bude kontrolována celními, pokud váš balíček je zaškrtnuto, budete muset zaplatit celní daň sám.Protože různé země mají různé celní standard, budete muset následovat, že ve vaší zemi. * V režimu dopravy v ceně je stanovena prodávajícím * Máme veškeré příslušenství,ale některé z nich ještě dát odkaz,pokud budete potřebovat další příslušenství, díky kontaktujte nás svobodně.

Detail Produktu

Po-Prodej Servis

1.Náš Obchod slib, že veškeré zboží prodávané v obchodě jsou originální, a prodáváme také veškeré příslušenství prodávaných výrobků, pokud potřebujete koupit příslušenství v budoucnu, můžete nás kontaktovat, staré zákazníci mohou využít zvýhodněných cen. 2. Pokud tam je nějaký problém s kvalitou, když obdržíte produkt, prosím, laskavě kontaktujte nás co nejdříve, budeme nabízet řešení. 3. V našem Obchodě záruku, že zboží podléhá přísné kontrole kvality, aby bylo zajištěno, že zboží obdržíte s dobrou kvalitou. 4. Všechny položky jsou profesionálně zabaleno s velkou péči, aby zajistila bezpečné dodávky. 5. Jsme hluboce doufám, že jste spokojeni se svým nákupem od nás. 6. Když je transakce dokončena, a jste spokojeni s tím, prosím, prosím zanechat pozitivní zpětnou vazbu, a budeme dělat totéž pro tebe. 7. Pracujeme velmi tvrdě pro vaše 100% pozitivní zpětnou vazbu.Pokud nejste spokojeni, prosím, neváhejte a dejte nám vědět, budeme se snažit v našich silách vyřešit problém pro vás. 8. Naším úkolem je, aby váš nákup bude worry-free zkušenosti.Naším cílem je spokojenost zákazníka!

Specifikace

  • Původ: KN(Původu)
  • Napětí: None

0 Recenze Celokovové Kotoučové Brzdy Oblek Pro Žádné 8X 10X 11X 10 Kugoo G1 A Kaabo Mantis Kaabo Vlk Bojovník Elektrický Skútr

Přidat recenzi

Související produkty