20 KS onu gpon hua wei FTTH ont fiberhome onu modem hg8310m 1GE GPON ONU ONT s anglickou Verzi

Výprodej!

20 KS onu gpon hua wei FTTH ont fiberhome onu modem hg8310m 1GE GPON ONU ONT s anglickou Verzi

|

SKU: a463

Štítky: olt epon vsolution, gpon onu, gpon ont, klávesnice kůže, onu, gpon, ftth modem, huawei ont, onu gpon wifi, onu gpon epon.

2 377.99 Kč 1 926.17 Kč

Dostupnost: Skladem

Popis produktu

Přehled

EPON-ONU single-user ONU je určen pro ONU v odvodný FTTH řešení od sevenlayer.Carrier-class FTTH aplikace poskytuje data, servisní přístup.EPON-ONU přijímá high-výkon a nízkou spotřebu čipů, a podporuje CTC 3.0 propojovací a interworking standard China Telecom.S pomocí NGBN Zobrazit NMS, může poskytnout odběrateli s bohatou služeb, a zcela uspokojit potřeby carrier-class FTTH zařízení.

Funkční Vlastnost 1. B ašířka kontrolu; 2.V souladu s ITU-T G. 984 Standardní,a to Až do 20KM přenosová Vzdálenost 3.Podpora šifrování dat, skupinové vysílání, port Vlan oddělení,atd. 4.Podporu Dynamické Bandwidth Přidělení (DBA),Podpora vysílání bouře odporu funkce 5.Podpora ONU auto-discovery/Link detekce/vzdálený upgrade softwaru; 6.Podpora VLAN divize a uživatele oddělení, aby se zabránilo broadcast storm;Podpora power-off funkce alarm ,pro snadné propojení problém detekce 7.Podpora ACL a SNMP pro konfiguraci datového paketu filtr pružně

Položka

Parametr

Rozhraní

PON Rozhraní

1 EPON optické rozhraní

Splnění Třídy B+ standardní

Proti Proudu 1.244 Gbps;

následný jeho 1.244 Gbps

SC single-mode vlákno

dělicí poměr:1:64

Přenosová vzdálenost 20KM

Uživatelská Ethernet

Rozhraní

1*10/100/1000Mauto-vyjednávání

Plné/poloviční duplexní režim

RJ45 konektor

Auto MDI/MDI-X

100m vzdálenost

Power Interface

12V DC Napájení

Výkonnostní Parametry

PON

Optické

Parametr

Vlnová délka: Tx 1310nm, Rx1490nm

Tx Optický Výkon:0.5~+5dBm

Rx Citlivost: -27dBm

Sytost Optický Výkon: -8dBm

Typ konektoru: SC

Optického Vlákna: 9/125ɥm single-mode vlákno

Přenos Dat

Parametr

PON Propustnost: Navazující 2300Mbps; proti Proudu 1110Mbps,

Ztráta Paketů Poměr:

Obchodní

Schopnost

Layer 2 přepínání rychlosti drátu

Podpora VLAN TAG/ODZNAČIT,VLAN konverze

Podpora Port-založené omezení rychlosti

Priority podpora klasifikace

Podpora, storm control vysílání

Správa Sítě

Řízení

Režim

Podpora ITU-T G. 984 QAM, ONU může být vzdáleně řízena OLT

Podpora Vzdálené správy pomocí SNMP a Telnet

Místní řízení

Řízení

Funkce

Status monitor, Konfigurační management, řízení, Alarm,

Log management

Indikátor

LED Indikátor

PWR: Napájení nahoru nebo dolů

SYS: System pokyny

LOS: Optický Link Status

PON:ONU Registrované

LINK/ACT: Odkaz Status Rozhraní Ethernet

Fyzikální Vlastnosti

Shell

Plastové pouzdro

Moc

Externí 12V 0.5 A AC/DC napájecí adaptér

Spotřeba energie:

Fyzické

Specifikace

Položka Rozměry: 120mm(L) x 80mm(W) x 26mm (H)

Položka hmotnost: 0,1 kg

Životního prostředí

Specifikace

Provozní teplota: 0 až 50 ° C

Skladovací teplota: -40 až 85 ° C

Provozní vlhkost: 10% až 90% (Non-kondenzace)

Skladovací vlhkost: 10% až 90% (Non-kondenzace)

Budeme pracovat 6 Dní v týdnu v 7:00 - 23:00 od pondělí - neděle Pekingského Času.

Díky za vaše podnikání!

Specifikace

  • Původ: KN(Původu)
  • Certifikace: CE
  • Číslo Modelu: HG8546M
  • Značka: COMPTYCO
  • Typ Konektoru: SC/APC
  • Vlákno Typ: Single Mode
  • Položka Délka: 1m

1 Recenze 20 KS onu gpon hua wei FTTH ont fiberhome onu modem hg8310m 1GE GPON ONU ONT s anglickou Verzi

  1. Solecita Lechucita – 2021-07-05

    Very good

    5 / 5

Přidat recenzi

Související produkty