Originální ray ochranné brýle vést s přední a boční ochrana,0.5 mmpb vést brýle x-ray, gamma-ray ochranu

Výprodej!

Originální ray ochranné brýle vést s přední a boční ochrana,0.5 mmpb vést brýle x-ray, gamma-ray ochranu

|

SKU: a1340

Štítky: nebe, retinol, cpu pci e, prodloužení sata, derma váleček, 18pin, lepidlo nebe, ib primer, 8pin napájení cpu, alkohol lepidlo.

1 706.43 Kč 1 296.88 Kč

Dostupnost: Skladem

Popis produktu

Originální ray ochranné brýle vést s přední a boční ochrana,0.5 mmpb vést brýle x-ray, gamma-ray ochranu pro nemocnice

Balení seznam:

1.olovo brýle, 2.hadřík na brýle, 3.ohlávka, 4.brýle box.

Podrobnosti o produktu:

1. Nádherné balení, jemné zpracování, jednotné vedení, posílení design, kvalitu podtrhuje kouzlo.

2. Pohodlné na nošení, podle ergonomický design, pohodlné na nošení.

3. Praktické nástroje, snadno se přenáší, není snadné ztratit.

4. Rozumné design brýle s boční hranice (chrámy), vysoká propustnost světla, široké zorné pole, silné a odolné.

výhody produktu

1. "ochranné vlastnosti"

ochranný materiál, opotřebení-odolné a snadno se čistí.Poskytuje 0.5+0.35 mmpb vést ekvivalent, který nebude rozkladu při běžném používání.

2. "nové konstrukce"

Pomocí multi-vrstva materiálu, výroby, plus profesionální struktura humanizovaná design se budete cítit pohodlně nosí.

3. "přesnost výrobního procesu"

Vynikající zpracování, Pečlivý, odolný, umožní používat ujišťujeme vás.

4. "módní a kompletní"

Kompletní sortiment velikostí, tam je vždy slovo pro vás, jako kdyby vás na míru.Módní styl, bohaté barvy.Dát plnou hru na vaši osobnost.

Radiace zdravého rozumu:

Záření je energie, která se šíří ve formě paprsku energie, vln, částic nebo fotonů.

Když už mluvíme o záření, lidé budou trochu strach, protože to nemůže být vidět, nemůže být dotkl, ale způsobí škody na lidské tělo.

Záření není rarita.Je to všude kolem nás.V každodenním životě, jsme slunce, dívat se na TELEVIZI, nosit svítící hodinky, vzít letadlo, vzít x-ray kus, atd., bude vystaven určité ozáření.

Je to jen, že záření v našem životě je tak malý, že to nebude poškodit nás, a tak jsme to necítím.

A velké množství záření na lidské tělo je velmi škodlivé, takže bychom měli vzít nějaké odpovídající ochranná opatření, aby se zabránilo a snížit škody záření na naše lidské tělo.

Radiologie odborníci říkají:

1. V případě jaderné záření, doba expozice by měla být zkrácena tak daleko, jak je to možné, a radioaktivních zdrojů by měla být daleko, zejména stínění.

2. Noste ochranný oděv při vstupu nebo opuštění radioaktivních oblastech ke snížení radioaktivní kontaminace.

Způsob skladování:

po použití, mělo by být položený byt .Jako pro záření ochranné oděvy,visel s věšákem.,Snažte se složit, tak, aby nedošlo k poškození a úniku.To by měly být skladovány v místnosti bez slunečního světla expozice, daleko od zdroj tepla, žádné korozivní plyn;nejsou v kontaktu s kyseliny, alkálie a dalších škodlivých články prodloužit životnost.Použití pevný počet rok: použití pevný počet roku, které stát stanovuje ray ochranný oblek je 5 let, překročit použití pevný počet rok nebo použití frekvence je příliš vysoká, může sám sebe předběžné posouzení chrání ochranný oblek ochranný účinek.Kontrolní metoda je: touch nebo odstranit hadříkem pozorovat sami.Pokud existuje jedna třetina crack, produkt nemůže být použit a musí být vyřazeny a obnovena.Pokud profesionální dávka detektor je k dispozici, dávka detektor může být použit k detekci záření útlum stupeň zjistit, zda ochranný oděv musí být aktualizovány.

Metoda čištění:

když se na povrchu ochranný oděv je znečištěna, to by měly být čištěny s nízkou koncentrací roztoku nebo neutrální čistič s měkkým kartáčkem nebo vlhkým hadříkem otřete, vysušte v dobře větraném místě, když tam je špína na povrchu ochranné brýle, můžete použít vatový tampon na dotek trochu bezvodého b opilý jemně otřete.

O poštovné a zpětnou vazbu

Doprava: 1.Položky budou odeslány do 1-5 pracovních dnů. 2.Budeme posílat položky do 1-5 pracovních dnů po obdržení platby vymazány bez další speciální situace. 3.Položky jsou dodávány prostřednictvím mezinárodní letecky china post,Obvykle,poskytujeme doporučený balík služeb pro položku poštovné,s sledovací číslo.Za normálních okolností,doprava trvá cca 15-30 pracovních dnů.Někdy doručení bude trvat déle, pokud balíček je vybrán celní namátkové kontrole.Kupující platit za dopravu a manipulační poplatky,které je nevratné.Jsme loď na celém světě a poštovné a manipulační poplatek je stejný. 4.Dodací lhůta v konečném důsledku závisí na účinnosti celní a kurýrní služby společnosti. 5.Pro mezinárodní Kupující,prosím, na vědomí: Dovozní cla ,daně a poplatky nejsou zahrnuty v položce cena jednotky.Tyto poplatky jsou kupujícího odpovědnost.Zkontrolujte prosím, zda se vaše země celního úřadu určení, co tyto dodatečné náklady.Jsme zodpovědní pouze za poštovné,protože nejsme zodpovědní za celní odbavení.Kupující musí zvládnout celního odbavení,celní odbavení v důsledku náhrady nebudou akceptovány.Zpětnou vazbu: 1.Vaše zpětná vazba je opravdu pro nás důležité,věnujte prosím několik sekund opustit velkou zpětnou vazbu, pokud jste spokojeni s našimi produkty a služby,děkuji moc. 2.Nabízíme vždy nejlepší ceny pro nejlepší produkty a služby pro vás. 3.Prosím, kontaktujte nás přes Aaaopravyodevu.cz nebo E-mailu před odjezdem neutrální (3 hvězdičky) nebo negativní(1-2hvězdičky)zpětnou vazbu.Budeme se snažit v našich silách vyřešit problém a nechat vám šťastný nákupní nálada zde .děkuji.

Specifikace

 • Název Produktu: Ray ochranu vedení brýle/brýle
 • Značka: NE-WOLAND
 • Barevné Čočky: Jasné
 • Typ: přední a boční ochranné
 • Barva Rámu: Černá-Modrá
 • Certifikace: CE, FDA, CE, FDA, ISO9001
 • Výhody Produktu: Odolné proti opotřebení a snadno se čistí, Pečlivá
 • Původ: KN(Původu)
 • Aplikace místa: Radioaktivní pracovišti, zubní klinika, nemocnice atd
 • Vést rovnocenný: přední 0.5 MMPB+boční 0.35 MMPB
 • velikost: 14*5*15CM
 • Speciální Funkce: Radiační Ochrana

0 Recenze Originální ray ochranné brýle vést s přední a boční ochrana,0.5 mmpb vést brýle x-ray, gamma-ray ochranu

Přidat recenzi

Související produkty