3ks Ryby Měřítku Hadr Ručník Úklid Kuchyně Vlna Vzor Ryba Měřítku Hadr Hadřík na Čištění, Hadry na Čištění Skla Leštění Oblečení

Výprodej!

3ks Ryby Měřítku Hadr Ručník Úklid Kuchyně Vlna Vzor Ryba Měřítku Hadr Hadřík na Čištění, Hadry na Čištění Skla Leštění Oblečení

|

SKU: a1264

Štítky: velkoobchodní leštící utěrky, látkový sklo, tkanina magie, malé rybářské ručník, hadřík kuchyň, kia čistící utěrky, rybí šupiny hadříkem, duni ubrousky, kuchyň muž oblečení, sklenici vody čištění.

79.93 Kč 59.23 Kč

Dostupnost: Skladem

Popis produktu

Jaký hadr líbí se vám?Je to hadr, který může rychle absorbovat vlhkost, ale není snadné čistit?Ne!Vlna Vzor Ryba Měřítku Hadříkem Hadr, může vynahradit nedostatky tradičních pokynů, můžete rychle vyčistit hadrem sám.

(Správný způsob, jak používat ryby měřítku ubrousky: nejprve umyjte vodou a vyždímejte suché, a pak otřete položky.) Hlavní Rysy

✅ Unikátní Vlákno Materiál: Silné a rychlé odstranění nečistot.Vlákno tloušťka je pouze 1/200 vlasů, ale to může absorbovat prach, částice nebo kapaliny 7 krát své vlastní hmotnosti.Vody a oleje mohou být odděleny rychle, a různé části čištění může být dokončena s hadrem.

✅ Snadná Čištění: utěrky mají úžasný samočistící schopnost, což je pohodlné a časově úsporné.To znamená, že když je kontaminována různými skvrny, jen je třeba použít čistící kapalina pro odstranění skvrn na jeho povrchu.

✅ Žádné Stopy: Přísné barvení procesu, tak, že to nezpůsobí problémy, odbarvování a znečištění při čištění povrchu článku, a chránit své milované nábytek.

✅ Bohaté Velikost: větší velikost šetří úsilí a snadno odstraňuje velké plochy skvrny.Dvě velikosti jsou k dispozici, aby splňovaly každodenní úklid domácnosti.

Různých příležitostech "jedna látka" na místě

"Nádobí a Kuchyňské nádobí a spotřebičů a Pultu" silné absorpce vody kapacita pomáhá suché okamžitě, aby se zabránilo růstu bakterií.Opustit žádné stopy a chránit kuchyňské nádobí jako nové.Velká velikost umožňuje rychlejší čištění velkých ploch.

"Auto", To pomáhá čistit uvnitř a vně vozu rychle a dobře, bez poškození přístroje v autě, a skládací skladování nezabírá mnoho místa.

HODNOCENÍ ZÁKAZNÍKŮ

Specifikace

Hmotnost Produktu

25X25cm:35g

30x40 cm:48g

Rozměry Výrobku

(L x W x H)

25X25cm

30x40 cm

Barva:

Náhodný

Obsah Balení

Vlna Vzor Ryba Měřítku Hadříkem Hadr

Materiál

Vlákno Poznámka

Vzhledem k ruční měření, prosím, dovolte mírné měření odchylky.

Vzhledem k různým displej a světelné efekty, skutečnou barvu položky mohou být mírně odlišné od barvy zobrazené na obrázku.

Specifikace

  • Funkce: Eco-Friendly
  • Původ: KN(Původu)
  • Materiál: Nylon
  • Značka: isfriday

0 Recenze 3ks Ryby Měřítku Hadr Ručník Úklid Kuchyně Vlna Vzor Ryba Měřítku Hadr Hadřík na Čištění, Hadry na Čištění Skla Leštění Oblečení

Přidat recenzi

Související produkty