LED Displej Vodu, Sprcha Teploměr Self-Generování Elektřiny Sprcha Teploměr Monitor Energy Smart Meter teploměr

Výprodej!

LED Displej Vodu, Sprcha Teploměr Self-Generování Elektřiny Sprcha Teploměr Monitor Energy Smart Meter teploměr

|

SKU: a1201

Štítky: odtahový ventilátor spínač, thermopro teploměr bezdrátový, kulatý teploměr bezdrátový, led displej pro domácnost sprchový teploměr, digitální sprchový termostat, thermomet, digitální teploměr na sprchu, led displej sprcha teploměr tok, led displej láhev s vodou, camping sprcha smart.

623.56 Kč 374.09 Kč

Dostupnost: Skladem

Popis produktu

38 ~ 40 ° C, dítě koupání, vhodná teplota: vědecké teplotní rozsah, dítě se cítí pohodlně a zabraňuje náhlé nebo vysoká teplota vody změny vyrábět popáleniny nebo nachlazení.

Hlavní Rysy

[Libovolně Přepínat Mezi °C / °F] dlouhým stiskem bočního tlačítka 2S přepnout jednotka teploty teplota může být s přesností na 0,5°C nebo 1°F.

[Tři-barva Řádku Teplota Vody Rozsah], Když je teplota vody v příslušné teploty, kontrolka je zelená; když teplota vody je nižší než příslušné teploty, kontrolka je modrá; Když teplota vody je vyšší než správné teploty, kontrolka je červená

[Zapotřebí žádné Baterie A Průtok Vody Power Generation] průtok vody power generation technologie je přijat, bez použití baterie a vestavěný vodní tok generátor může generovat elektřinu pouze s průtokem vody.

[Real-time Přesné Měření Vody Teplota] Vysoce kvalitní termistor, snímače teploty přesnost měření až 0,5 ℃.Teplota vody změny mohou být zachyceny okamžitě a jasně

[360° Otočný, libovolném úhlu může být Viděn] LED obrazovky lze otáčet o 360 °, bez ohledu na to, kde se vaše sprchové baterie je, zda je vysoká nebo nízká, výstup vody je nahoru nebo dolů, můžete čelit přímo Na obrazovce dělá to pro vás jednodušší sledovat teplotu vody.Obrazovka má gravitační senzor a může být převrácený na vůli k zobrazení na přední straně.

[Led Displej, Den a Noc může být jasně vidět] S LED displejem, bez zdroje světla, je nutná.Vyšší rozlišení, rychlejší odezvu, přesné zobrazení teploty vody.Bez ohledu na to, jak temné prostředí, to může být jasně vidět.

[Lázně, Časovač, Funkce] funkce časovače můžete zaznamenávat čas strávený ve vaně; vestavěný paměťový čip může nahrávat kumulativní čas na více koupelí.

[IPX7 Vodotěsné, Snadná Instalace] Nové LED displej, vodotěsné design, stejně jako filtry a vodotěsné těsnění.jednoduchý boční klíč, jeden klíč k řešení zobrazení teploty spínač, jeden klíč k vyřešení času a teploty přepínač režimu.

Pomocí Metody Specifikace

Materiály

ABS

PC

Rozměry Výrobku

(L x W x H)

10 × 101 × 3 cm / 3.9 × 39.8 × 1.2 cm

Matice specifikace

Mezinárodní čtvrtletí

Teplotní rozsah

0℃-100℃(32 °F -212 °F)

přesnost měření

0,5°C (1°F)

Časový rozsah

Méně než nebo rovno 99:99

Obsah Balení

Sprcha Teploměr × 1

Vodotěsné těsnění × 1

Příručka × 1 Poznámka

Vzhledem k ruční měření, prosím, dovolte mírné měření odchylky.

Vzhledem k různým displej a světelné efekty, skutečnou barvu položky mohou být mírně odlišné od barvy zobrazeny v

obrázek.

Specifikace

 • Značka: isfriday
 • Materiály: ABS+PC
 • Typ Produktu: Teploměry
 • Původ: KN(Původu)
 • Přesnost měření: 0,5°C (1°F)
 • Teplota: 0℃-100℃(32 °F -212 °F)
 • Materiál: Kovové
 • Je Inteligentní Zařízení: No
 • Typ: Domácí Teploměry
 • Matice specifikace: Mezinárodní čtvrtletí
 • Časový rozsah: Méně než nebo rovno 99
 • Rozměry Výrobku: 10 *101 *3cm / 3.9 *39.8 *1.2 palce

2 Recenze LED Displej Vodu, Sprcha Teploměr Self-Generování Elektřiny Sprcha Teploměr Monitor Energy Smart Meter teploměr

 1. Marina Ibragimov – 2021-04-13

  The thermometer received, the temperature shows, only here time intervals it shows minutes and hours, more sense would be minutes and seconds.

  4 / 5

 2. Krissti2011 – 2021-04-17

  Cumple con su funcion pero es muy plasticoso. Si solo se aprieta con la mano pierde agua, y si se usa herramienta se corre riesgo de rotura

  4 / 5

Přidat recenzi

Související produkty